قفل تلفنی | mohandes360
دسته بندی

Share

» :: قفل تلفنی
آمورش قفل تلفني و كد فعال سازي با نرم افزار (Armadillo)
1) آمورش قفل تلفني و كد فعال سازي با نرم افزار (Armadillo): با استفاده از اين نرم افزار و آموزش آن مي توانيد براحتي بر روي محصولات نرم افزاري و مولتي مديا و ... خود قفل تلفني بگذاري به اين صورت كه بعد از اعمال قفل روي نرم افزار خود و انتشار و فروش محصول سي دي خود، كاربر مي بايستيكه با شماره تلفني كه شما در اختيار مشتري قرار مي دهيد، مشتري با شما تماس تلفني (يا اينترنتي) با شما كد فعال سازي را از شما دريافت كند.
با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد محصولات خود را در تعداد اجرا، تاريخ اجرا، و مراتب اجراي آن كنترل كنيد اين نرم افزار در سه مرحله قفل نرم افزار بر روي محصولات شما قرار مي دهد.
1- محافظت از نرم افزارمشخص شده شما
2- ايجاد گواهي نامه جهت استفاده كاربر
3- دريافت شناسه سيستم و ايجاد كدفعال سازي محصول
توجه داشته باشيد كه كاربر و مشتري قادر به رايت سي دي محصول شما خواهد بود اما براي استفاده از محصولات شما مي بايستيكه يكبار ديگر به شما تماس تلفني گرفته و يك كدفعال سازي ديگري را از شما دريافت كند و اين عمل تا 4 (البته بنا بر تعريف خود در نرم افزار armadillo) كامپيوتر قابل اجرا است و در كامپيوتر پنجمين ديگر قادر به نصب نرم افزار شما نخواهد بود و كد فعال سازي كامپيوتر اول از بين مي رود و نفر اول ديگر قادر به استفاده از نرم افزار نخواهد بود.
برای اطمینان از کارکرد صحیح نرم افزار میتوانید به ادرس تلگرامی ما به نشانی ( telegram.me/armadillo95) مراجعه کنید و در انجا تست نرم افزار را مشاهده کنید.
یا فایل تست رو از ادرس اینترنتی http://uploadboy.me/6emqr54c35io/TEST GOFL.rar.html
دانلود کنید.
خرید و دانلود محصول

1395/08/11
قفل , قفل تلفنی , کد فعال سازی , تولید قفل تلفنی , armadillo , قفل تلفنی armadillo , تولید قفل
ایمان سه شنبه,10 اسفند 1395 16:49  ir  0+   0- پاسخ

سلام
برای فایل های آموزشی - ویدئویی هم میشه استفاده کرد ؟ فایل ها ی آموزشی خودم رو قصد دارم روی اینترنت بفروش برسونم ...میتونم از این آموزش برای قفل کردن این فایل ها استفاده بکنم ؟