مجموعه رایگان آموزشی راه اندازی و ایجاد فروشگاه و کسب و کار اینترنتی در 10 دقیقه مجموعه 100 عددی محصولات (پکیج A) | mohandes360
دسته بندی

Share

» :: مجموعه رایگان آموزشی راه اندازی و ایجاد فروشگاه و کسب و کار اینترنتی در 10 دقیقه + مجموعه 100 عددی محصولات (پکیج A)

مجموعه رایگان آموزشی راه اندازی و ایجاد فروشگاه و کسب و کار اینترنتی در 10 دقیقه + مجموعه 100 عددی محصولات (پکیج A)

مجموعه رایگان آموزشی راه اندازی و ایجاد فروشگاه و کسب و کار اینترنتی در 10 دقیقه + مجموعه  100 عددی محصولات (پکیج A)

 

گروه فرهنگی رسانه ای پژوهشگر تقدیم می کند

 با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی ؛

بسته ای که در اختیار دارید. نه با هدف ارائه تبلیغات توهمی و خیالی درخصوص کسب درآمد رویایی از اینترنت و یا یک شبه میلیونر شدن و .... بلکه با هدف راه اندازی یک کسب و کار واقعی و اصولی اینترنتی برای شما ارائه شده است.

ابتداً اگر شما اطلاعات کافی درخصوص کسب و کارهای اینترنتی ندارید پیشنهاد    می کنیم مقاله ذیل که اشاره ای مختصر برخی کسب و کارهای دنیای مجازی دارد با هم مطالعه کنیم .

درآمد میلیونی از اینترنت، از سراب تا واقعیت :

در اولین جستجو های علاقه مندان به کسب و کار و درآمد اینترنتی، به انبوهی از سایتها خواهید رسید که عناوین آنها تداعی حس خاصی از تبلیغات است.

حسی شبیه بسیاری از شبکه های ماهواره ای فارسی خارجی و حتی بعضا سایت های آنها که تبلیغ مصرف دارویی خاص برای افزایش قد بزرگسالان را انجام می دهند! این تبلیغات اکثر با ادبیاتی شبیه به این همراه است که: آیا از کوتاهی قد خود رنج می برید؟ آیا کمبود اعتماد به نفس دارید، آیا می خواهید در۲۴ ساعت چند کیلو وزن کم کنید یا در عرض یک ماه قد بلند شوید و .. در ادامه هم تصاویری از مردان و زنان بلند قد و شیک پوش و گاها هنرپیشه های هالیود نمایش داده و برای خرید هم فقط یک شماره همراه اعتباری معرفی می شود.

من همیشه از خودم این سوال را داشتم که با صرف این چنین هزینه های تبلیغاتی، واقعا چه کسانی هستند که باور کنند که مصرف فلان دارو به افزایش قد آنها منجر می شود؟ آنهم در بیست یا سی یا چهل سالگی؟!

پس جای تعجب ندارد که بسیاری از سایت های اینترنتی هم در عناوین و تبلیغات خود ذکر می کنند کهمثلا درآمد میلیونی از اینترنت فقط در هفت روز! با صرف روزی ده دقیقه کار اینترنتی ماهانه چند میلیون تومان درآمد کسب کنید! راههای قانونی درآمد صدرصد تضمینی فقط با خرید فلان بسته ما و کتابی که یک شبه شما را میلیونر می کند و...!

نکته جالب اینجاست که هر دو مورد تبلیغ ذکر شده مخاطبان کم و بیش خودش را دارد! افرادی که از عمق باورشان می دانند چنین چیزی امکان ندارد اما گویی چیزی یا کسی به آنها می گوید باور کنید می شود، بخرید و انجام دهید. و این داستان همچنان ادامه دارد ...

به نظر بسیاری از کارشناسان این دید غیر واقعی نسبت به آنچه در بالا ذکر شد و خصوصا درآمد زایی به صورت جزئی به تفکرات افراد، و به طور کلی به سطح فکر حاکم بر جامعه بر  می گردد.

تحلیل این بحث از لحاظ روانشانسی و جامعه شناسی بسیار طولانی و تخصصی تر از این مقاله است ما در این بخش نگاهی کوتاه و گذرا به انواع سایت های کسب درآمد و تفکر قالب بر آنها می پردازیم.

در مجموع می توان سایت های مبلغ خدمات کسب و کار و ایجاد درآمد برای کاربران را در شش یا هفت گروه زیر دسته بندی کرد. هر بخش از این سایت ها ویژگی های خاص خودشان را دارند. هر چند در این دسته بندی سایت هایی هم هستند که ترکیبی از دو یا چند روش معرفی شده را به کار می برند.

 

 

نکته پایانی و مهم :

درآمد میلیونی در اینترنت و در زمانی به مراتب کمتر از دنیای تجاری وجود دارد و یک امر کاملا واقعی است. دلیل این امر هم دهها کارآفرین و استارتاپ موفق اینترنتی در جهان و ایران است که هم اکنون مشغول به کار هستند.

کسب درآمد اینترنتی آسان و سریع است. فقط کافی است بدانید چه مسیری را طی کنید. همین و بس.

در ادامه ؛ با ما راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را از ابتدا گام به گام به صورت علمی و واقعیتجربه خواهید کرد. می‌توانید آموزش اصولی درآمد اینترنتی را از طریق این بسته  دنبال کرده و با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای خود به کسب درآمد در اینترنت بپردازید.

 

اکنون که بابرخی روش ها و کسب  و کارهای اینترنتی تا حدودی آشنا شدید؛ به طور واضح به کاری که شما برای کسب و کارخود انجام خواهید داد و ما هم مشاور و یاور شما خواهیم بود می پردازیم.

ما اعتقاد داریم بجای اینکه در هیاهوی تبلیغات مختلف و روش های مختلف کسب و کار وارد شوید و خود را گیج و سردرگم نمایید بهتر است یک روش مطمئن و اصولی کسب و کار را به عنوان پله اول انتخاب نموده و با شروع کار و دلگرمی و رغبت بیشتر به کسب دانش درخصوص روشهای دیگر و انجام آنها بپردازیم. و این چیزی است که هر عقل سلیمی آن را تصدیق می کند. علت آن هم که در این بسته به روشهای مختلف کسب و کار اینترنتی پرداخته نمی شود و صرفاً به معرفی آنها بسنده کردیم این بود.

شما چه کاری قرار است انجام دهید؟

کسب و کاری که شما قرار است برای خود راه اندازی کنید ؛ ایجاد یک فروشگاه محصولات دانلودی برپایه یکی از سیستم های همکاری در فروش است. قبل از اینکه وارد بحث چگونگی ایجاد فروشگاه شما شویم لازم است اطلاعات کاملتری راجع سیستم های همکاری در فروش داشته باشیم.

 

سامانه‌های همکاری در فروش چیست و چگونه کار می کند ؟

یک سامانه همکاری در فروش درواقع یک فروشگاه اینترنتی بزرگ است که به کاربران امکان ایجاد فروشگاه زیرمجموعه را می‌دهد و حتی در بسیاری از آن‌ها کاربر می‌تواند دامنه اختصاصی خودش را نیز به سایت متصل کند. تمامی اجناس فروشگاه متعلق به فروشگاه مادر است که در صورت فروش از طریق فروشنده اصلی برای مشتری ارسال خواهد شد و کاربر با سایت ثبت شده خودش نقش یک بازاریابی یا فروشنده را ایفا می‌کند.

آیا همکاری در فروش می‌تواند یک منبع درآمد دائم یا پایدار باشد؟

بله، همکاری در فروش می‌تواند یک منبع درآمد اینترنتی پایدار باشد. برای کسانی علاقه مند به فعالیت تجاری در اینترنتی هستند اما سرمایه یا وقت کافی ندارند می‌تواند یک منبع درآمد خوب و مفید باشد.

مزایای همکاری در فروش نسبت به داشتن یک فروشگاه مستقل چیست؟

عدم نیاز به سرمایه‌گذاری مالی، فنی و انسانی برای راه‌اندازی کسب‌وکار، ریسک‌پذیری بسیار پائین، عدم تعهد فروشنده در قبال پشتیبانی و خدمات پس از فروش، عدم محدودیت زمانی و مکانی برای انجام کار و ..

فعالیت در سامانه‌های همکاری در فروش بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟

برای اکثر کسانی که علاوه بر درآمد اینترنتی به بازاریابی و فروش آنلاین نیز علاقه دارند. کسانی که می‌خواهند بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه و صرفا با صرف وقت و با تلاش و پشتکار خودشان درآمد داشته باشند. علاقه‌مندان به تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی نیز به این سبک از کسب‌وکار نیز علاقه دارند.

چگونه اعتبار یک سامانه همکاری در فروش را ارزیابی کنیم؟

موارد مهمی وجود دارد که نشان می‌هد یک سامانه همکاری در فروش از اعتبار لازم برخوردار است یا خیر. بنابراین قبل از همکاری در یک سامانه همکاری درفروش این موارد را مد نظر داشته باشید.

اول:  مراحل ثبت، نماد اعتماد و هویت شرکت یا سایت مذبور را دقیقا بررسی کنید، سامانه همکاری در فروش علاوه بر داشتن نماد اعتماد تجارت الکترونیک باید هویت واقعی و مشخصی از نظر شرکت یا شخص ثبت کننده داشت باشد، آدرس و تلفن ثابت و همین‌طور سوابق ثبتی آن را بررسی کنید.

دوم:  حسن اعتماد عمومی سایت مذبور را در وب، انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی به لحاظ اعتماد کاربران مورد ارزیابی قرار دهید. کافیست نام سایت مذبور را در گوگل و شبکه‌های اجتماعی جستجو کرده و نظرات سایر کاربران را درباره آن ارزیابی کنید

سوم:  اجناس فروشگاه سامانه مد نظر را از لحاظ شاخص‌های مهم تجاری بررسی کنید. مثل عدم نقض قوانین عمومی و تجاری، قیمت، کیفیت، تنوع و ..

چهارم:  ابتدا و قبل از فعالیت به عنوان خریدار با پشتیبانی آن تماس بگیرید، کانال‌های پاسخگویی آن را بررسی کنید و نحوه پشتیبانی آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

پنجم:  سامانه‌ای را که برای فعالیت انتخاب می‌کنید را از لحاظ امکانات فنی، ظاهری، کاربری و اجرای نسبت به سایر سایت‌های مشابه بررسی و ارزیابی کنید.

مهم‌ترین مواردی که در درآمدزایی از همکاری در فروش تاثیر‌گذار است کدام است؟

اول:  میزان مهارت کاربر در فروشندگی و بازاریابی اینترنتی.

دوم: ‌ پشتکار، تدوام و خلاقیت در فعالیت.

سوم:  اعتبار و پشتیبانی سامانه‌ای که از آن استفاده می‌کنید.

موارد مهمی که در درآمدزایی از سامانه‌های همکاری در فروش باید مد نظر داشت؟

  • به تبلیغات و هیاهوی بعضی از سایت‌ها و سامانه‌ها مبنی بر درآمد زودبازده و قابل توجه در مدت زمان کوتاهی توجه نکنید. بازاریابی و فروش کاری مهارتی، تکمیلی و زمان بر است. انتظار نداشته باشید در روزها و حتی هفته‌های اول کار، به درآمد قابل توجهی برسید.
  • در شروع کار می‌توانید همزمان در یک یا چند سایت فعالیت خود را شروع کنید، تا نسبت به خدمات آن‌ها شناخت بیشتری پیدا کنید. ترجیحا سعی کنید یک دامنه خوب و مناسب برای خودتان ثبت کنید و از سامانه‌هایی استفاده کنید که اجازه اتصال سایت شما را به دامنه اختصاصی می‌دهند.
  • پیوسته و تا زمان فعالیت مهارت و دانش بازاریابی اینترنتی را بیاموزید و مهارت خودتان را تقویم کنید.

شما از کدام سامانه قرار است استفاده کنید؟

اکنون که تا حدودی با سامانه های همکاری در فروش آشنا شدید. به سراغ کسب و کار شما می رویم. کاری که در ابتدا شما انجام خواهید داد. ایجاد یک فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی بر پایه همکاری در فروش در یکی از سامانه های همکاری در فروش است.

سامانه ای که ما به شما پیشنهاد می کنیم و ابتداً با آن شروع بکار خواهید کرد؛ فروشگاه ساز زپو zepo.ir  است. برای ایجاد کسب و کار شما دو کار بایستی انجام پذیرد.

 

  • ثبت نام در سامانه و ایجاد فروشگاه :

اگر شما دارای سواد اینترنتی خوبی باشید به راحتی می توانید با مراجعه به سایت  zepo.ir  اقدام به ثبت نام خود و ایجاد یک فروشگاه با نام دلخواه خود کنید در غیر اینصورت با تماس با شماره  09902790214  ثبت نام و ایجاد فروشگاه شما توسط گروه فرهنگی رسانه ای پژوهشگر انجام خواهد شد. 

  • قراردادن محصولات در فروشگاه توسط شما :

پس از اینکه فروشگاه شما در سامانه زپو ایجاد شد شما بایستی محصولاتی را جهت فروش در سایت خود بارگزاری نمایید و این  نیاز شما را ما پاسخ داده ایم.

گروه فرهنگی رسانه ای پژوهشگر در راستای کمک به راه اندازی  کسب و کار اینترنتی شما اقدام به جمع آوری و تهیه و تدوین تعداد متنوعی فایل های آموزشی و پژوهشی از جمله تحقیقات دانشجویی ، مقالات و ... در رشته های مختلف نموده است که این فایل ها در قالب سه مجموعه "پکیج"  100 عددی A و B و C " در اختیار شما قرار می گیرد. هر مجموعه شامل شش رشته موضوعی متنوع است و همه فایلهای این مجموعه ها با فرمتword  و یا پاورپوینت بوده که قابل ویرایش و قابل استفاده برای دانش آموزان و دانشجویان و بازدید کنندگان سایت شما خواهد بود.

به همراه این فایل لیست هرسه پکیج فایلهای آماده شده به صورت سه فایل pdf برای شما ارسال شده است که شامل دسته بندی موضوعی به همراه مشخصات کامل فایلها می باشد.

قیمت در نظر گرفته شده برای هر مجموعه 100 عددی به صورت ویژه فقط 5000 تومان  می باشد. درصورتی که شما دو مجموعه را با هم خریداری نمایید مبلغ 2000 تومان تخفیف بیشتربه شما تعلق می گیرد که بجای 10000 تومان مبلغ 8000 تومان پرداخت می کنید و در صورتی که هر سه مجموعه را با هم خریداری نمایید شما به جای 15000 تومان فقط مبلغ 10000 تومان پرداخت خواهید کرد. یعنی شما با پرداخت 10 هزار تومان یک سایت با تعداد 300 محصول قابل دانلود برای مشتریان خود خواهید داشت. و این قطعاً یک فرصت استثنایی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما خواهد بود.

 

 توصیه ما به شما :

در راه اندازی فروشگاه و کسب و کاراینترنتی خود هیچ  فرصتی را از دست ندهید.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این مجموعه متعلق به گروه فرهنگی رسانه ای پژوهشگر بوده 

و هرگونه بهره برداری از آن از قبیل الگوبرداری و فروش مجموعه به دیگران

غیر قانونی و غیر شرعی و موجب ضمان می گردد.

با تشکر از همکاری شما

 

معرفی محصولاتی که در پکیج A  ارائه شده است و شما برای قراردادن بر روی فورشگاه خود خریداری می نمایید.

 

100 عنوان تحقیقاتی در پکیج (A)

ارزش کلی مجموعه محصولات این پکیج  (A پس از قرارگرفتن بر روی سایت فروشگاهی شما برابر با

 281000 تومان 

بوده و مبلغ پرداختی توسط شما برای دریافت این مجموعه

به تعداد 100 عدد  محصول

تنها   5000  تومان  می باشد.

مجموعه مهنـدسی بـرق شامل (20 عنوان ) :

مفاهیم كلی و زیر سیستم های لازم برای طراحی سیستم هدایت

طرح توجیهی پروژه تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی

ایمنی برق

بررسی اجزای سیستم های انتقال در فیبر نوری

برقگیرهای اکسید روی ZNO  و  استاندارد برقگیرها

آشنایی با پست های فشار قوی

پاورپوینت دوره آموزشي كيفيت توان: هارمونیک ها

پاورپوینت کیفیت توان: تعاریف، شاخص ها، استانداردها و ضرورت ها

نسل جدید RFID در تلفن های همراه

آنتن

آنتن های هوشمند

اتوماسيون صنعتی و شبكه های ارتباطی

" اختصاص ترافيک چندين سرويس در مخابرات ماهواره ای"

ادوات ورودی و خروجی PLC

" یک مدل رقابتی در صنعت صفحات خورشیدی"

تأثير مدل‌هاي PWM بر روي جريان‌هاي سكوي اتصال موتور AC و ولتاژ‌هاي محور

مقاله با موضوع  تولید به‌هم‌پیوسته

مقاله آناليز عملكرد حداقل احتمال بلوكه شدن مكالمه براي تخصيص كانال ديناميك در شبكه هاي سلولي موبايل

پاورپوینت منابع و روش های نوین تولید برق

پاورپوینت برق گیر

 

مجموعه مهندسی صنایـع شامل (20 عنوان ) :

تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیرة تأمین و عملکرد عملیاتی

روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری

توانمندسازی سازمانی و روانی (روان شناختی) در ارتباط بین مدیریت منابع انسانی و عملکرد

تأثیر تعهد سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی روی قصد جابجایی کارکنان

سیستم های مدیریت کارمند و بافت های سازمانی

برنامه ریزی منابع سازمان ERP

طراحي و برنامه ريزي منابع و امكانات ساخت و توليد

تاريخچه و سوابق ISO 9000

خرید و دانلود محصول

1395/09/15
دانلود رایگان , کسب درآمد میلیونی , میلیونی از اینترنت , مجموعه رایگان , آموزشی راه اندازی و ایجاد فروشگاه و کسب و کار اینترنتی در 10 دقیقه , فروشگاه اینترنتی رایگان , کسب و کار اینترنتی , محصولات فروشگاهی , تحقیقاتی , آموزشی , دانلود رایگان , فروش مجموعه آم